O firmie

Doskonałe wyroby cukiernicze w Bukownie

Zamów u nas pyszny tort!

Cukiernia „Michalinka” rozpoczęła działalność w 1996 roku. Od tego czasu doskonalimy nasze umiejętności, przygotowując dla klientów różnorodne ciasta i torty na zamówienie. Profesjonalizm oraz spełnianie potrzeb naszych klientów pozwoliły nam utrzymać się na rynku już ponad 20 lat, bez względu na stały wzrost konkurencji. Zatrudniamy cukierników, którzy wykonują swój zawód z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu nasze wyroby cukiernicze charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem i wspaniałym wyglądem.

Z myślą o najbardziej wymagających przygotowaliśmy szeroką ofertę ciast i tortów o różnorodnych smakach. Znajdą Państwo u nas zarówno znane i cenione smaki rozmaitych ciast, jak również wymyślne i oryginalne torty na wesela i inne okoliczności.

Na indywidualne zamówienia przygotowaliśmy wiele ciast i tortów weselnych, jak również tortów na chrzciny, komunie, jubileusze, wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny i inne okazje.

Kreatywność i umiejętności cukiernicze pozwalają nam sprostać Państwa wymaganiom i urzeczywistnić marzenia o najbardziej oryginalnym torcie okazjonalnym. Wykonujemy także fototorty, które nasi klienci często wybierają na przeróżne imprezy okolicznościowe.

Tradycyjne metody wyrobu

Kupując wyroby naszej cukierni, mogą mieć Państwo pewność, iż otrzymany produkt powstał w oparciu o tradycyjne metody i receptury.

Jednocześnie staramy się iść z duchem czasu i z chęcią sięgamy po nowości z branży cukierniczej, które pozwalają nam jeszcze lepiej pracować i przygotowywać jeszcze lepsze artystyczne torty i ciasta. Nie zapominamy jednakże o tradycji w naszych wypiekach odnajdą Państwo również znane, klasyczne smaki.

Jakość, połączenie wspaniałego smaku i ciekawej estetyki zawsze były dla nas najważniejsze i tym kierowaliśmy się prowadząc naszą cukiernię. Dziś zapraszamy Państwa do wypróbowania naszych wyrobów podczas różnych uroczystości rodzinnych i firmowych.